Trending

Bilten Foto-kluba Kragujevac za 2019.

Poštovani, pred vama se nalazi drugi broj biltena Fotokluba Kragujevac za 2019. godinu – FOTOKRUG2.

Bilten FOTOKRUG je nastao sa ciljem da se okruženju predstavi rad članova Foto-kluba Kragujevac. U biltenu su predstavljeni nagrađeni radovi, aktuelni projekti i fotografije članova, kao i aktivnosti i događaji koji su obeležili rad Foto-kluba Kragujevac u toku 2019. godine

Foto-klub Kragujevac je osnovan 2013. godine, sa ciljem da okupi aktivne fotografe koji će Kragujevac vratiti na fotografske karte Srbije i sveta. Prethodne 2019. godine Foto-klub Kragujevac je proglašen za najbolji foto-klub u zemlji,  organizovao je najznačajniji fotografski događaj u zemlji – Festival fotografije Srbije, niz izložbi, predavanja i projekcija. Naši članovi su u toku 2019. godine ukupno učestvovali  na šezdeset tri međunarodna konkursa, proneli glas o Kragujevcu u dvadeset tri zemlje i osvojili pedeset sedam nagrada, od čega dvadeset pet medalja.

PDF verziju biltena Foto-krug možete preuzeti ovde ►►►

Back to top button