Članovi sa plaćenom članarinom za 2024.


NoIme i prezimeZvanjeKlupska članarinaČlanarina FSS
1

Zoran Đorđević

ULUPUDS, Majstor fotografije,
CEO Master of Light,
EFIAP, PSA PJD 2nd vicepresident,
PJD Quarterly competition director




2

Aleksandar Buđevac

Majstor fotografije, EFIAP, Master of Light Artist




3

Slavoljub Radojević

F1, EFIAP, c☆ Master of Light




4

Dragan Milenković

F1




5

Normante Ribokaite

F2, Master of Light Artist




6

Jovana Tasić

F3




7

Nebojša Marković



8

Milica Škorić



9

Zoran Sretenović

F2




10

Jovana Golić

F3




11

Jelena Dumbelović

F2




12

Blagoje Šipetić

F3




13

Bratislav Veličković

F2, c Master of Light




14

Milica Veličković

F2




15

Leonid Sadofev

F2




16

Igor Stanković

F2




17

Ivan Džaković



18

Milan Ilić

F3




19

Mirjana Đorđević

F2




20

Dejan Milošević



21

Miljan Đurović

F3




22

Vladimir Matejić

F1




23

Mihailo Savčić



24

Nikola Miljković

F1




25

Slobodan Ivić

F2




26

Milena Jeremić

F1




27

Marta Ilić

omladinka
28

Anja Simić

omladinka
29

Goran Kojadinović

F1, EFIAP/g, c☆☆ Master of Light, PPSA




30

Predrag Mitić

F2




31

Ivan Erić

F1, AFIAP


32

Ljiljana Kostadinović

F3




Počasni članovi / Inostrani predavači

ImeZemljaZvanje
1Janko JerinicCanadaMaster of Light
2Predrag MihajlovićSrbijaMajstor fotografije, ULUPUDS
3Normante RibokaiteLithunaiaMaster of Light Artist
4Vladimir JovanovskiNorth MacedoniaMPSA, GPU, HERMES, RISF5
5Tomasz OkoniewskiPolandMaster of Light Artist
6Digwas BellemaneIndiaEFIAP/b, EPSA, EFIP, hon MoL
7Bruno MadedduItaliaEFIAP/D1
8Dusan IgnacSlovakiaEFIAP, c* Master of Light
9Atlee SvenDanmarkEFIAP/g

Članovi sa plaćenom članarinom za 2023.

NoIme i prezimeZvanjeKlupska članarinaČlanarina FSS
1Zoran ĐorđevićMF ULUPUDS EFIAP
2Predrag MihajlovićMF, ULUPUDS
3Aleksandar BuđevacKMF, EFIAP, Master of Light Artist
4Normante RibokaiteMaster of Light Artist
5Blagoje ŠipetićF3
6Bratislav VeličkovićF2, c Master of Light
7Milica VeličkovićF2
8Leonid SadofevF2
9Jovana GolićF3
10Miljan ĐurovićF3
11Nebojša Marković
12Igor StankovićF2
13Milan Ilić
14Mirjana MilenkovićF2
15Dragan MilenkovićF1
16Milica Škorić
17Nikola MiljkovićF1
18Goran KojadinovićF1, EFIAP/g, c☆☆ Master of Light, PPSA
19Branimir KojadinovićF3
20Vladimir MatejićF1
21Zoran SretenovićF3
22Jelena DumbelovićF2
23Slavoljub RadojevićF1, EFIAP, c☆ Master of Light
24Slobodan IvićF2
25Milena JeremićF2
26Dejan Milošević
27Darija Tomićomladinka
28Matija Breljakomladinac
29Jovana Tasić
30Mihailo Savčić omladinac
31Ljiljana Kostadinović
32Petar Pantović
33Ivan ErićF1, AFIAP
34Ivan Džaković
35Anja Simićomladinka
36Predrag MitićF2
37Marija Antonović
38Nenad ŽivanovićF2
39Aleksa Garić
40Marta Ilić omladinka
41Nađa Petrović omladinka
42Koki Jovanović
43Jana Jolović
44Marija Andonovič Radojević



Back to top button